Zjednoduš si život

Býváš unavený a vyčerpaný? Valí se na tebe spousta neodkladných povinností? Cítíš se zahlcený informacemi nebo věcmi kolem sebe? Dnešní uspěchaná doba na nás klade nepřiměřené nároky a neustálý tlak na vyšší výkon se podepisuje na tělesném i duševním zdraví. Příčinou stresu však nejsou všechny ty úkoly, schůzky a závazky, ale tvůj postoj k nim. Nech se inspirovat technikami, které ti pomůžou nalézt klid a rovnováhu, být nad věcí a žít jednodušší, šťastnější a smysluplnější život.

Co na kurzu zjistíš?

Jak kurz probíhá?

Délka kurzu je 2,5 hodiny. Vizuální prezentace prokládaná praktickými cvičeními odkryje tipy a nástroje pro zjednodušení různých oblastí života – vztahy, sociální sítě, bydlení, práce, e-maily, nakupování, oblékání, vaření, volný čas a další. Na závěr můžeš diskutovat o tom, co tě zajímá.

Pro koho je kurz?

Pro ty, kterým záleží na osobní pohodě a rádi by do svého života vnesli víc lehkosti a kvality. Pokud už principy minimalismu aplikuješ, můžeš přijít také, počítej však s tím, že některé techniky budeš znát.

Co říkají účastníci?

„Hezky zpracovaný kurz, který mě nakopl začít si zjednodušovat život a víc přemýšlet o tom, kolik věcí opravdu potřebuji. Oceňuji praktické rady a osobní zkušenosti lektora.“

„Minimalista Patrik téma předává přehledně, teoreticky i prakticky. Tento kurz bych ideálně zavedla povinně do škol a firem. Skvělý a potřebný manuál pro život.“

„Velmi hutné, nabité informacemi. Lektor má návrh, jak minimalizovat téměř každý aspekt života, osobního i pracovního.“

„Z kurzu jsem nadšená. O minimalismu jsem hodně četla a Patrik mi vysvětlil, jak všechno přenést do reálu.“

PŘEHRÁT VIDEOKURZ